top of page

Rolety materiałowe

 

Rolety materiałowe 
 

Zastosowanie

Cechą charakterystyczną rolet przyszybowych, a zarazem ich dużą zaletą, jest możliwość pełnego zaciemnienia pomieszczenia. To dzięki temu, że montuje się je na skrzydle okna. Prowadnice, po których przesuwane są profile rolety, mocuje się tuż przy szybie okna. System rolet przyszybowych może również być zastosowany przy oknach uchylnych.

 

Komfort i estetyka

Rolety przyszybowe to obecnie najbardziej popularny i praktyczny system zaciemniania pomieszczeń. Wykonane są z tkanin impregnowanych, o szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Szczelne pokrycie szyby, przy zastosowaniu nietransparentnej tkaniny rolety, pozwala na całkowite odcięcie dopływu światła do wnętrza pokoju. To bardzo praktyczne rozwiązanie do zastosowania w sypialniach jak i specjalistycznych pomieszczeniach (ciemnie, gabinety medyczne,...).Rolety dzień-noc 

 

Zastosowanie

Rolety materiałowe dzień-noc dostepne są w trzech systemach.

system UNI - to system gdzie tkanina schowana jest w kasecie, tkanina mocowana jest do listwy przyszybowej. Jest to najczęściej stosowane rozwiązanie.

system B27 - to drugi pod względem popularności system, gdzie estetyczna kaseta rolety mocowana jest przed oknem i pozwala na przesłonięcie całej powierzchni okna. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość instalacji kasety zarówno do sufitu jak i ściany.

system MINI - ten system to najprostszy system rolety dzień-noc stosowany na skrzydle okiennym metodą bezinwazyjną.

 

Estetyka

Rolety dzień-noc (Doppelrollo - Facelight) to nowość na rynku europejskim. Jest to specjalny rodzaj roletki z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające, które charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz futurystycznym designem. Układ pasów naprzemianległy pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Stosując rolety dzień-noc mogą Państwo w sposób niezwykle prosty dostosować nastrój w pomieszczeniu, a to wszystko za jednym pociągnięciem sznureczka.

Rolety dzień-noc, które oferujemy Państwu, występują w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów tkanin. Dzięki specjalnym wieszakom mogą być montowane bezinwazyjnie do ramy skrzydła.

Jeżeli stawiają Państwo na nowoczesny i ciekawy styl, to ten produkt jest idealny dla Państwa.

 

Trwałość

Materiał używany do produkcji rolet dzień-noc charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz odpornością na warunki zewnętrzne. Nowoczesny system scalania brzegów wykorzystywany przy produkcji rolety zapewnia jej dodatkową trwałość.

 

Sterowanie

Rolety dzień-noc mogą być obsługiwane ręcznie za pomocą łańcuszka.

 

 

Tagi: Rolety Kielce, Żaluzje Kielce, Plisy Kielce

bottom of page