top of page

PLISY MATERIAŁOWE

 

Żaluzja plisowana to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która nadaje pomieszczeniom niezwykłej stylistyki.

Doskonale też sprawdzają się w każdym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego jego fragmentu, co jest szczególnie cenione przez odbiorców. Zasłony plisowane można stosować we wszystkich rodzajach okien, oknach dachowych, w ogrodach zimowych oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Nowością jest możliwość zastosowania prowadnic bocznych!Najbardziej popularną formą obsługi plisy jest uchwyt, zamontowany na środku profila.

Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu. Większość oferowanych przez nas tkanin pokryta jest z jedej strony powłoką “perłową”, która dodatkowo odbija promienie słoneczne. Materiał, którego używamy do produkcji plis jest łatwy w konserwacji, lekko się czyści oraz spełnia rolę izolacji termicznej. Produkujemy plisy z materiałów jednokolorowych, o zdecydowanych lub stonowanych kolorach, gładkich lub z delikatnym deseniem.

 

Nadzwyczajną zaletą plis jest system umożliwiający zsuwanie - zarówno od dołu, jak i od góry, a za największy atut uznaje się ich konstrukcyjną elastyczność, ponieważ plisę wykonujemy dla Państwa według indywidualnego zapotrzebowania i projektu.


Tagi: Rolety Kielce, Żaluzje Kielce, Plisy Kielce, 

bottom of page